Sara shfaqet e mahnitshme në veturë me Ledrin: Unë vozis kur ai pi

Mediale Vip

Sara shfaqet e mahnitshme në veturë me Ledrin: Unë vozis kur ai pi

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 12:04
Sara Hoxha

Sara Hoxha tashmë është bërë shumë e dashur për publikun shqiptar.

Kjo vjen, pasi ajo ushtron profesionin e blogurës, ndërsa më e njohur është bërë edhe nga lidhja e saj me reperin Ledri Vula.

Tashmë bukuroshja brune ka filluar të jetë edhe më aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe nga përditshmëria.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I drive when he drinks, but he still gotta take that photograph 😅

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Në një postim në rrjetin social Instagram, Sara ka pozuar nga një makinë luksozë, teksa ishte veshur plot stil.

Me një fustan të zi dhe të ngushtë, dukjes ajo i ka bashkangjitur edhe një grim të rëndë, që e bënte edhe më tërheqëse.

“Unë vozis kur ai pi, por prapë se prapë duhet të më bëjë fotografi”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përndryshe, Sara dhe Ledri janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, e që do të jetë vajzë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat