Olta motivon gratë shtatzëna: Ecni sa më shumë, për një lindje natyrale

Mediale Vip

Olta motivon gratë shtatzëna: Ecni sa më shumë, për një lindje natyrale

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 12:05
Olta Gixhari

Olta Gixhari po i numëron ditët e fundit të shtatzënisë, teksa pritet që shumë shpejt ta merr epitetin nënë për herë të parë.

Aktorja edhe gjatë kësaj periudhe është aktive, si në aktivitetet fizike ashtu edhe me daljet në rreze dielli për t’u relaksuar.

Së fundi, me anë të një postimi ajo tregoi se sa hapa kishte bërë gjatë ditës dhe këtë e bën për të pasur një lindje natyrale.

Me këtë rast, ajo iu drejtua me një mesazh gjitha grave shtatzëna “Hapat qe bersa sot! Muaji 9-të i shtatzanis. Ditet me te qeta i mbyll me 5-6 mije hapa. Ecni sa me shume per nje lindje natyrale”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat