Dafina Zeqiri ‘bëhet’ nuse dhe fshin të gjitha fotot, çfarë po paralajmëron?

Mediale Vip

Dafina Zeqiri ‘bëhet’ nuse dhe fshin të gjitha fotot, çfarë po paralajmëron?

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 12:14
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka qenë goxha e angazhuar gjatë kësaj kohe me këngë të reja, suksesin e të cilave po e shijon.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja ka publikuar një fotografi, ku shfaqet si nuse e mbuluar me shami të kuqe.

Ajo që tërheq akoma më shumë vëmendjen është fakti që artistja ka fshirë të gjitha fotografitë e tjera nga Instagrami.

Dafina muajt e fundit ka punuar rreth albumit të ri muzikor, ndërsa kjo foto mund të jetë e shkëputur nga ndonjë videoklip i saj.

Se çfarë fshihet pas kësaj fotografie, mbetet të kuptohet ditëve në vijim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat