A po bëhen prindër Gold AG dhe Ermira Shkodra, ky detaj ngjall dyshime

Mediale Vip

A po bëhen prindër Gold AG dhe Ermira Shkodra, ky detaj ngjall dyshime

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 17:32
Gold AG dhe Ermira Shkodra

Këngëtari Gold AG ka javë që është fejuar me Ermira Shkodrën.

Çifti publikuan edhe fotosesione bashkë dhe i postuan në rrjete sociale.

Goldi e fsheh shumë mirë jetën private, derisa e ka zbuluar vetë se është në lidhje nuk kemi ditur diçka.

Por, jo vetëm fejesa siç duket Goldi dhe Ermira së shpejti do të bëhen prindër.

Sipas postimeve në Instagram që ka bërë Ermira auldohet për një gjë të tillë.

Ajo ka publikuar një foto të Goldit me një vajzë të vogël dhe vetën me një fëmijë duke e mbajtur në duar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat