Ronaldo publikon momente romantike nga pushimet me partneren

Mediale Vip

Ronaldo publikon momente romantike nga pushimet me partneren

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 18:13
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo ka zgjedhur që së bashku me familjen e tij ti kaloj disa ditë pushimi në bregdet.

Nga atje çifti po ndajnë imazhe të ndryshme dhe shihet se po kalojnë mjaft mirë pranë njëri-tjetrit.

Ishte Ronaldo ai i cili e ka publikuar një moment romantik me Georginën nga bredeti.

“Jam i lumtur të ndaj me ju këto momente të bukura”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat