Armina tregon format me bikini

Mediale Vip

Armina tregon format me bikini

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 19:00
Armina Mevlani

Dy fotografi të reja i ka hedhur në Instagram.

Në këto foto, bukuroshja shqiptare Armina Mevlani ka treguar fizikun trupor, pasi, doli vetëm në bikine.

Ajo shihet se ditën e ka nisur në pushime dhe duket mjaft në formë.

“Mirëmëngjesi botë” është shkrimi i lënë në foto.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat