Era ndryshon sërish stilin e flokëve, duket për mrekulli - Bota Sot
Era ndryshon sërish stilin e flokëve, duket për mrekulli

Mediale Vip

Era ndryshon sërish stilin e flokëve, duket për mrekulli

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 22:17
Era Istrefi

Për një kohë të gjatë qëndroi pa bërë asgjë, as këngë e madje as postime në rrjetet sociale.

Por tanimë Era Istrefi po rikthen vëmendjen e ndjekësve të saj.

Ajo ka publikuar vazhdimisht gjatë ditëve të fundit fotografi e video të shumta.

Kësisoj veproi edhe sonte, teksa tregon veten me stil të ri të flokëve, më të shkurtra e jashtëzakonisht të bardha.

Era duket mjaftë me stil dhe e veçantë siç di vetëm ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦋 🖤🦋🖤

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat