Cricket sjell remix këngën ‘Pa fat’ të kënduar dikur nga Sinani dhe Nora - Bota Sot
Cricket sjell remix këngën ‘Pa fat’ të kënduar dikur nga Sinani dhe Nora

Mediale Vip

Cricket sjell remix këngën ‘Pa fat’ të kënduar dikur nga Sinani dhe Nora

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 22:37
Pamje e shkeputur nga video

Cricket njihet për rikrijimin e këngëve të shumta që dikur ishin hit.

Së fundi Cricket bashkë me Numën sollën të realizuar në (remix) këngën ‘Pa fat’ e kënduar dikur nga Sinani dhe Nora.

Kjo këngë tingëllon mjaftë mirë edhe në këtë version.

E pa dyshim i bën njerëzit të jenë nostlagjik për kohën e dikurshme kur kjo këngë dëgjohej gjithandej.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat