Edhe këtë gjë e bën në plazh Gjelbrona - Bota Sot
Edhe këtë gjë e bën në plazh Gjelbrona

Mediale Vip

Edhe këtë gjë e bën në plazh Gjelbrona

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 17:43
Gjelbrona Gashi

Ajo ka nisur pushimet.

Bukuroshja Gjelbrona Gashi, ka zgjedhur plazhet shqiptare për t’i kaluar ditët e nxehta.

Pos relaksit në det, ajo merret edhe me relaksimin e trupit përmes ushtrimeve fizike.

Në Instastory ajo hodhi një video ku shihet duke ushtruar dhe dukej shumë në formë, sidomos te të pasmet bombastike.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat