Xhensila dhe Besi sjellin fotografi romantike nga Butrinti - Bota Sot
Xhensila dhe Besi sjellin fotografi romantike nga Butrinti

Mediale Vip

Xhensila dhe Besi sjellin fotografi romantike nga Butrinti

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 00:05
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ditën e sotme kanë vizituar qytetin antik të Butrintit.

Këngëtarja e shijoi në maksimum këtë shëtitje, madje këndoi spontanisht një këngë derisa po kënaqej në këtë udhëtim.

Së fundi, artistja publikoi disa fotografi në Instagram bashkë me Besin dhe Ajkën e vogël.

E gjithë familja dukeshin të lumtur krah njëri-tjetrit.

Xhensika kishte veshur një fustan të bardhë, ndërsa dukej e buzëqeshur pranë Besit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat