Zyrtarja e prokurorisë shfaqet shumë ‘seksi’, është gruaja e këngëtarit të njohur - Bota Sot
Zyrtarja e prokurorisë shfaqet shumë ‘seksi’, është gruaja e këngëtarit të njohur

Mediale Vip

Zyrtarja e prokurorisë shfaqet shumë ‘seksi’, është gruaja e këngëtarit të njohur

Nga: H.O. Më: 14 gusht 2020 Në ora: 12:34
Miranda Mehmeti Berishaj

Mediat sociale gjatë sezonës së verës vërshohen nga fotot e ‘nxehta’. Të famshëm e qytetarë tjerë me padurim sjellin fotot nga pushimet e tyre. E të famshmit dhe zyrtarët e lartë sjellin foto më luksoze, nga vende më të shtrenjta.

Ngjashëm edhe zyrtarja në Prokurorinë e Shtetit, Miranda Mehmeti Berishaj ka publikuar foto nga pushimet e saj. Ajo ka treguar linjat e saj trupore për t’ia pasur lakmi.

Miranda ndryshe është bashkëshortja e këngëtarit Lumi B dhe motra e bashkëshortes së deputetit Memli Krasniqi./Bota sot

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat