Miley Cyrus zbulon se përvoja e saj e parë seksuale ishte treshe

Mediale Vip

Miley Cyrus zbulon se përvoja e saj e parë seksuale ishte treshe

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 14:43
Miley Cyrus

Miley Cyrus ka zbuluar se përvoja e saj e parë seksuale ishte një treshe me dy vajza.

Këngëtarja, 27 vjeçe, e cila vetëm pak ditë më parë publikoi këngën e saj ‘Midnight Sky’, tregoi disa nga eksperiencat e saj në jetën private, shkruan DailyMail.

Ajo shtoi se burri i parë me të cilin fjeti ndonjëherë ishte Liam Hamsworth , 30 vjeç. Çifti më vonë vazhdoi në martesë por u ndanë shpejt fatkeqësisht.

Këngëtarja diskutoi për jetën e saj personale dhe private në një intervistë të rrallë zbuluese me Alexandra Cooper që u publikua në mesnatën e së Premtes.

Këngëtarja tha se hera e parë që është bërë bashkë me dikë, ishin dy shoqe të saj, dhe për këtë ka gënjyer edhe ish bashkëshortin.

Miley shtoi se arsyeja se si shoqet e saj i përshkruanin lidhjet me meshkuj shtyu atë të filloi lidhje me vajza.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat