Ana Kabashi thotë që mezi pret që publiku ta dëgjojë këngën e saj të re - Bota Sot
Ana Kabashi thotë që mezi pret që publiku ta dëgjojë këngën e saj të re

Mediale Vip

Ana Kabashi thotë që mezi pret që publiku ta dëgjojë këngën e saj të re

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 15:43
Ana Kabashi

Ana Kabashi po vjen me një projekt të ri.

Ana Kabashi është një nga emrat e rinj në estradë, mirëpo projektet e saj së fundmi janë pëlqyer mjaft nga publiku shqiptar.

Këngëtarja nga Peja, së fundmi ka bërë të ditur se pas disa muajve pa ndonjë projekt muzikor, do rikthehet me një këngë të re, të cilën mezi pret ta prezantoj para adhuruesve.

Ajo bëri të ditur se kënga titullohet “Ma shumë”, dhe është punuar edhe me videoklip.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat