Publikohet “Pate” nga Lumi B dhe Yll Limani - Bota Sot
Publikohet “Pate” nga Lumi B dhe Yll Limani

Mediale Vip

Publikohet “Pate” nga Lumi B dhe Yll Limani

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 17:25
Lumi B dhe Yll Limani

Para pak minutash, është publikuar bashkëpunimi mes Lumi B dhe Yll Limanit.

Kënga quhet “Pate” dhe është e shoqëruar me klip të realizuar nga Imagine Films.

Këngën e ka punuar Fatjon Miftari, ndërkaq teksti është shkruar nga të dy artistët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat