Marina krenare për këtë arritje të Luanës

Mediale Vip

Marina krenare për këtë arritje të Luanës

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 18:42
Marina dhe Luana Vjollca

Marina tregon publikisht krenarinë që ndjen për sukseset e Luanës.

Luana Vjollca sot publikoi projektin e ri muzikor në bashkëpunim me yllin latin, Jay Santos.

Kjo këngë njëherësh i hap rrugën Luanës për karrierë jashtë trojeve shqiptare, pasi Jay Santos është emër goxha i njohur.

E lumtur për suksesin e Luanës është shprehur edhe motra e saj, Marina, e cila thotë publikisht se ndjehet shumë krenare.

“Krenare per jeten time  @luanavjollca“, ka shkruar ajo sipër një postimi, ku shpërndan këngën e motrës.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat