Reperi i njohur për Ibrahim Rugovën: A ka tjerë shqiptar si ky?

Mediale Vip

Reperi i njohur për Ibrahim Rugovën: A ka tjerë shqiptar si ky?

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 20:44
Ibrahim Rugova

Presidenti legjendar Ibrahim Rugova vazhdon të kujtohet me dashuri nga populli për punën dhe sakrificën që ka bërë.

Ai së fundi është rikujtuar nga reperi i njohur shqiptar, 2po2 i cili ka publikuar një video ku dëgjohet duke folur ish-presidenti Rugova.

“A ka tjer shqiptar si ky?”, ka shkruar 2po2 në postimin e publikuar në Instastory.

Ndryshe, 2po2 ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat