Me simbol zemre, Dj Sardi zbulon për herë të parë fytyrën e së dashurës

Mediale Vip

Me simbol zemre, Dj Sardi zbulon për herë të parë fytyrën e së dashurës

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 23:19
Dj Sardi dhe e dashura e tij

Javëve të fundit në mediat rozë është përfolur gjerësisht lidhja e dashurisë mes Dj Sardit me një vajzë simpatike bionde.

Një vajzë e panjohur për publikun, e cila i ka rrëmbyer zemrën Dj simpatik.

Teksa vazhdimisht ka publikuar disa fotografi me të, pa i treguar fytyrën, sot ka zbuluar portretin e plotë të saj.

Ai ka publikuar në Instastory fotografinë e një bjonde simpatike, foto të cilën e shoqëron me një simbol zemre. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat