Enca e nis ditën me një video nga shtrati - Bota Sot
Enca e nis ditën me një video nga shtrati

Mediale Vip

Enca e nis ditën me një video nga shtrati

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 11:36
Enca Haxhia

Enca u thotë fansave mirëmëngjesi me një video të realizuar në shtrat.

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, edhe pse në këtë periudhë nuk është e angazhuar me koncerte sikurse viteve të kaluara.

Ajo po i mban të informuar fansat përmes fotografive dhe videove që po i sjell kohë pas kohe në rrjete sociale.

Ditën e sotme, këngëtarja e filloi me një video në shtrat, ku shfaq fytyrën nga afër duke përdorur filterat e Instagramit.

“Milmengjes”, është mbishkrimi që ajo ia la videos.

Kujtojmë se “Bow Down” titutllohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia në bashkëpunim me Don Xhonin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat