Rita nuk e lë anash palestrën as gjatë fundjavës - Bota Sot
Rita nuk e lë anash palestrën as gjatë fundjavës

Mediale Vip

Rita nuk e lë anash palestrën as gjatë fundjavës

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 12:57
Rita Ora

Rita Ora kujdeset në maksimum për linjat trupore, sidomos në këtë kohë kur nuk është aktive në muzikë.

Artistja po e shijon në maksimum pushimin e verës, kurse vëmendje të madhe merr me fotografitë që i sjell nga atje.

Mëngjesin e sotëm, ajo e nisi në palestër teksa po ushtrohej dhe shihej e djersitur dhe e lodhur e veshur në veshje sportive.

Image

Këngëtarja është në përgatitje të albumit të ri muzikor, ndërsa për momentin po e shijon romancën e re. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat