Kylie Jenner vazhdon festën e datëlindjes, shfaqet në një tjetër destinacion

Mediale Vip

Kylie Jenner vazhdon festën e datëlindjes, shfaqet në një tjetër destinacion

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 13:05
Kylie Jenner

Modelja dhe blogerja e famshme, Kylie Jenner ka sjellur imazhe nga plazhi në bikini.

Kylie para disa ditësh ka festuar datëlindjen e saj, duke vazhduar festa në një tjetër destinacion.

Së bashku me familjen e saj udhëtoi  për pushime, duke realizuar një set fotografik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

rum punch + the beach

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Me një bluzë dhe minifund rozë, artistja pozoi pa grim dhe e shtrirë në rërë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat