Nuk di të plaket/ Rovena publikon foton provokuese në mes të detit dhe na lë pa fjalë

Mediale Vip

Nuk di të plaket/ Rovena publikon foton provokuese në mes të detit dhe na lë pa fjalë

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 08:34
Rovena Dilo

Ajo është 50 vjeç, por mosha për të mesa duket është thjeshtë një numër.

Rovena Dilo na e tregon më së miri me foton e publikuar në Instagram.

Këngëtarja ka publikuar një foto provokuese nga deti, me rroba banjo, ku në pah ka nxjerrë linjat.

Ndonëse vitet kanë kaluar këngëtarja shfaqet në një formë fizike mjaft të mirë.

“Joni blu! Të du”, shkruan ajo krahas fotos.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat