Zbulohet sekreti i trupit të saj të tonifikuar, Rita Ora po praktikon një trajtim anti-celulit me teknologji të lartë në vlerë 496 euro

Mediale Vip

Zbulohet sekreti i trupit të saj të tonifikuar, Rita Ora po praktikon një trajtim anti-celulit me teknologji të lartë në vlerë 496 euro

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 09:02
Rita Ora

Rita Ora kaloi një kohë të mrekullueshme në ishullin Korfuz duke mos hezituar t’i shfaqë linjat e saj trupore në bikini – falë një procedure të teknologjisë së lartë të celulitit.

Këngëtarja 29 vjeçe, bën trajtime të rregullta në këmbët e saj për të siguruar që ajo duket e hijshme në plazh. Rita është e lumtur të durojë procedurën anti-celulitit prej 450 funtesh (496 euro) me fëshfërimën e lëkurës, e cila kryuhet nga doktori i yjeve të listës A, Shane Cooper.

Ajo lidhet me një makinë me laser për të marrë valë elektromagnetike në kunjat e saj.

Shane, i cili gjithashtu trajton emrat e njohur si Maya Jama dhe Laura Whitmore, tha: “Është i vetmi trajtim që adreson muskujt dhe dhjamin me një stërvitje kaq intensive”.

Rita Ora duket e hutuar dhe e shpërqendruar teksa fotografohet në mbrëmjen e kaluar jashtë në Londër.

Rita kohët e fundit kishte një mundësi për të treguar rezultatet e procedurës së celulitit ndërsa ndiqte një ndejë bamirësie të sponsorizuar nga shtëpia e modës luksoze LuisaViaRoma.

Këngëtarja u fotografua e veshur me një fustan vezullues, me një çarje që i vinte në pah kofshën e saj.

Rita Ora u shoqërua në këtë ndejë në ishullin Italian, Capri nga nëna e saj Vera, 56 vjeçare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat