Policia ndalon Mozzik

Mediale Vip

Policia ndalon Mozzik

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 12:12
Mozzik

Reperi i njohur Mozzik është ndaluar nga Policia e Kosovës.

Në momentin e ndalimit reperi ishte duke udhëtuar me veturën Mercedes G63 AMG bashkë me shokun e tij Grajqa.

Ky moment nuk i ka shpëtuar dëshmitarëve në rrugë, të cilël menjëherë e kanë filmuar.

Mozzik shieht i shqetësuar teksa bisedon në telefon, ndërsa miku i tij shfaqet duke biseduar me policët.

Nuk dihet ende arsyeja e ndalimit dhe reperi deri tani nuk ka bërë asnjë reagim lidhur me këtë ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat