Dua Lipa kalon kohë të çmuar me të dashurin e shoqërinë në Kaliforni

Mediale Vip

Dua Lipa kalon kohë të çmuar me të dashurin e shoqërinë në Kaliforni

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 14:21
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Dua Lipa po e shijon qëndrimin në Amerikë.

Tash e sa muaj, Dua Lipa bashkë me partnerin e saj, Anwar Hadid, janë zhvendosur për të jetuar në Amerikë.

Edhe pse qëndron larg familjes, Dua duket se është përshtatur me jetën në Amerikë dhe po e shijon në maksimum.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

starshineeeeeeeeeeeeee ☆(❁‿❁)☆

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Së fundi, këngëtarja ka publikuar imazhe nga një ndejë bashkë me miqtë dhe Anwarin, ku po relaksoheshin në maksimum.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit nga Dua Lipa mbetet bashkëpunimin me Madonnën dhe Missy Elliot.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat