Çdo ditë e më shumë goca e babit! Bes Kallaku “vdes” për këtë foto të Ajkës dhe s’ka hiç faj

Mediale Vip

Çdo ditë e më shumë goca e babit! Bes Kallaku “vdes” për këtë foto të Ajkës dhe s’ka hiç faj

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 18:09
Bes Kallaku

Aktori shumë i njohur i humorit, Bes Kallaku, është vetëquajtur gjithmonë me nofkën “katunar” dhe ka treguar shpesh në rrjete sociale krenarinë e tij të madhe përprejardhjen.

Ai nuk e ka aspak problem që nuk është djali i qytetit dhe është rritur me kafshët në fshat, madje këtë jetë të thjeshtë na e servir shpesh në llogarinë e tij në Instagram.

Besi, së bashku me partneren Xhensilën dhe vajzën e tyre, Ajkën, e vizitojnë shpesh fshatin dhe duket se e ka mësuar edhe të voglën t’a shijojë këtë jetë.

Tashmë, Ajka i ka pasion lulet dhe kafshët po aq sa i ati dhe Besi s’mund të ishte më krenar.

Madje, aktori ka ndarë së fundmi në Instagram një foto të vogëlushes së tij, e cila ndodhet mes pulave në fshat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Maroj per ket foto pra!!! Oj zogeeeeee... @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Në fakt siç tregon ai vetë, kjo është fotoja e preferuar e Besit, pssi të gjitha dashuritë e tij janë në një foto. (diku aty pranë duhet të ndodhet edhe Xhensila.)

“Maroj per ket foto pra!!! Oj zogeeeeee…”- janë fjalët e tij krahas fotos kaq “bio” të Ajkës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat