Afërdita edhe në veshje sportive, duket kaq atraktive

Mediale Vip

Afërdita edhe në veshje sportive, duket kaq atraktive

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 18:49
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj vjen gjithmonë atraktive dhe joshëse në postimet që bën.

Por, përveç elegancës modelen shqiptare shpesh herë e shohim edhe në veshje sportive.

Modelja bukuroshe në formë të mirë dhe seksi u shfaq edhe në fotografinë e fundit që solli për adhuruesit në Instagram.

Në një “selfie” para pasqyrës, Afërdita dukej tejet tërheqëse, ndërsa linjat e saj të formësuara morën gjithë vëmendjen.

Ndryshe, rikujtojmë që Afërdita prej vitesh jeton në Amerikë bashkë me bashkëshortin e saj, hokeistin çek, Jakub Kindl.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat