Sabriu e Nera shumë të gëzuar, sot morën lajmin e shumëpritur

Mediale Vip

Sabriu e Nera shumë të gëzuar, sot morën lajmin e shumëpritur

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 20:49
Sabriu e Nera

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit, ҫifti i njohur kanë dhënë lajmin se kanë marrë pasaportat shqiptare.

” I dashur President Meta , Jam i nderuar me dékretin tuaj per shtetesine Shqiptare . Me keni bere krenar me kete, keni nderuar punen dhe angazhimin tim nji jete te tere ne rriten dhe lartesimin e zerim dhe kultures Shqiptare kudo neper bote . I dashur President , une sot me pasaporten Shqiptare nuk Jam me shume shqiptar se qe isha qe nga dita kur linda .Nje jete te tere vogelsia ime ishte ne sherbim te Shqiperise , Kosoves, asaj Shqiperise gjeografike te ciles ju i sherbyet me guxim dhe ndere i dashur President . Te faleminderit shume! Ndjehem i vleresuar dhe respektuar e kjo per mua do te thote shume”- ka shkruar Fejzullahu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat