E keni dëgjuar coverin e bukur nga Beqa?

Mediale Vip

E keni dëgjuar coverin e bukur nga Beqa?

Nga: Maksim Gjokaj Më: 15 shtator 2020 Në ora: 23:26
Beqir Gashi

Quhet Beqir Gashi dhe në muzikë nihet si Beqa, e sapo ka sjellë një super cover që është kënga "Vret" kënduar më parë nga Burak Vehapi.

Beqa e ka sjellë mjaft bukur këtë këngë me riorkestrim nga Miti Geci, e video nga MProduction ku producent ekzekutiv është Mirton Xhekaj.

Interpretimi në këtë cover nga Beqa është mjaft i ndjerë që duhet dëgjuar.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat