Blero kthehet pas disa muajsh, paralajmëron këngë të re - Bota Sot
Blero kthehet pas disa muajsh, paralajmëron këngë të re

Mediale Vip

Blero kthehet pas disa muajsh, paralajmëron këngë të re

Më: 16 shtator 2020 Në ora: 14:45
Blero

Artisti Blero vjen me risi për fansat e tij, pak kohë pasi publikoi projektin e fundit.

Këngëtari i mirënjohur, Blerim Muharremi apo Blero në pofilin e tij në Instagram me anë të një postimi ka paralajmëruar ndjekësit e tij se diçka e re po vjen.

Kënga e tij e re pritet të publikohet së shpejti sipas postimit të tij, admiruesit e këngëtarit kanë reaguar në postim me komente shumë të mira duke treguar se kanë qenë në pritje të këtij projekti.

“Puna e madhe paguhet. Së shpejti…”, ka shkruar Blero pranë fotografisë së fundit, që e ndau me ndjekësit nga studio muzikore.

Kujtojmë se projekti i tij i fundit ka qenë shumë i mirëpritur nga fansat, bëhet fjalë për një bashkpunim me L30, kënga titullohet “Lambo”  dhe ka mbledhur më shumë se një milion klikime

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat