Capital T tregon fizikun e formësuar në fotografinë nga plazhi

Mediale Vip

Capital T tregon fizikun e formësuar në fotografinë nga plazhi

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 18:46
Capital T

Capital T shfaqi fizikun muskuloz në foton nga plazhi.

Reperi Capital T është njëri prej artistëve që kujdeset shumë për fizikun, ngase vazhdimisht bën palestë.

Rezultatet e ushtrimeve të tij janë të dukshme dhe këtë gjë e tregon përmes fotografive që po i sjell në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit, Capitali u shfaq i veshur me pantallona të shkurtër dhe ishte fotografuar sapo doli nga pishina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last days of summer 🌧 its been a good one ✨ now time to get fatt 🥳 #BISHA coming soon... 💪🏻🦍

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat