Arta Elezaj me poza provokuese në bikini të bardha

Mediale Vip

Arta Elezaj me poza provokuese në bikini të bardha

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 19:31
Arta Elezaj

Bukuroshja e njohur, Arta Elezaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme dhe kryesisht imazhe atraktive nga udhëtimet në vende luksoze.

Së fundmi, Elezaj ka marrë vëmendjen e ndjekësve me disa fotografi të reja, ku ka pozuar me bikini gjatë pushimeve.

Ajo nuk ka hezituar të vë në pah linjat atraktive trupore, duke pozuar me bikini të bardha.

Vathët në kërthizë dhe qaforja me sy ishin detaji që plotësuan dukjen e saj në këtë paraqitje të ekspozuar para fansave.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat