Bluza shumë e shkurtër e ‘tradhton’ Kinsey Wolanskin

Mediale Vip

Bluza shumë e shkurtër e ‘tradhton’ Kinsey Wolanskin

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 21:07
Kinsey Wolanski

Kinsey mori vëmendje me një detaj në fotografitë e fundit.

Kinsey Wolanski vazhdon të publikojë momente nga përditshmëria e saj, duke i informuar ndjekësit për çdo të re rreth saj.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një fustan dhe bluzë tejet të shkurtër, në të cilën tregonte më shumë se që duhej.

Bluza e shkurtër ia zbulonte gjoksin Kinseyt, por kjo gjë duket se nuk e ka penguar fare atë, të realizojë fotografi të tilla.

Kujtojmë se Kinsey Wolanski bëri famë me hyrjen spektakolare në finalen e Ligës së Kampionëve, vitin e kaluar.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just a simple girl with a big heart and big goals 💛

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat