Beatrix Ramosaj provokon në imazhin e ri, gati zbulon pjesën intime

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj provokon në imazhin e ri, gati zbulon pjesën intime

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 01:00
Beatrix Ramosaj

Bukuroshja e njohur, Beatrix Ramosaj, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi ka ndarë në rrjetin social një imazh, e veshur me fustan të zi ku gati zbuluar pjesën intime, teksa ka pozuar e ulur në dysheme.

Beatrix përndryshe ka shijuar pushimet në jug të Shqipërisë me kushërirat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat