Jennifer Lopez, 51-vjeçarja që mahnit me linjat trupore dhe pozat provokuese

Mediale Vip

Jennifer Lopez, 51-vjeçarja që mahnit me linjat trupore dhe pozat provokuese

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 09:12
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kaluan shumë kohë në palestër dhe të enjten çifti i fejuar tregoi frytet e punës së tyre të vështirë.

Aktorja e “Hustlers” ishte e para që tregoi trupin e saj ndërsa ndau dy imazhe të reja në Instagram – njëra duke vënë në pah këmbët e saj e shtrirë në shtrat dhe tjetra me këmbët njëra mbi tjetrën.

J-Lo, filmi tjetër i së cilës është “Marry Me me Owen Wilson”, dukej mjaft e freskët dhe natyrale në fotografitë e saj binjake, shkrua DailyMail.

Në një fotografi ajo ka të veshur një këmishë të hollë të bardhë që tërhiqet nga një shpatull pa rroba dhe pa pantallona.

Ajo është shtrirë në një shtrat me çizmet e saj me takë të lartë prej lëkure gjarpëri në pikën kryesore.

Nëimazh tjetër, J.Lo është pozoi me xhinse të grisura dhe një xhaketë të thurur me grip.

Këto fotografi të saj vijnë pasi çifti shiti shtëpinë e tyre në Malibu për 6,775,000 dollarë, vetëm një vit pasi e blenë atë.

Ndërsa ata bënë një fitim të vogël prej afro 175,000 dollarësh, ata me siguri shpresonin për më shumë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat