DJ Blunt bëhet me dhëmbë të artë

Mediale Vip

DJ Blunt bëhet me dhëmbë të artë

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 12:44
DJ Blunt

DJ Blunt ka bërë një ndryshim në dukje.

DJ Blunt është goxha i komentuar me veprimet që ai dhe Real 1 bën në rrjete sociale.

Së fundi, Blunt ka publikuar disa video në Instagram, me të cilat ka treguar ndryshimin që e ka bërë në pamje.

Ai i bëri fillimisht dhëmbët e argjendtë, ndërsa më pas ndau të tjera video ku u shfaq me dhëmbë të artë.

Ai i bëri fillimisht dhëmbët e argjendtë, ndërsa më pas ndau të tjera video ku u shfaq me dhëmbë të artë.

Ndryshimi i papritur i reperit i befasoi edhe fansat e tij,

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Real dhe Blunt, apo siç njihen Shaolin Gang është “Leyla”. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat