U arrestua dje, ja emisioni kur Fjolla Morina paraqitet pa reçipeta, i del gjithë gjoksi jashtë në emision! Befasoi me deklaratën: Do dal lakuriq krejt

Mediale Vip

U arrestua dje, ja emisioni kur Fjolla Morina paraqitet pa reçipeta, i del gjithë gjoksi jashtë në emision! Befasoi me deklaratën: Do dal lakuriq krejt

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 06:43
Fjolla Morina me gjoksin të ekspozuar.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është arrestuar të shtunën në pikën kufitare në Morinë, së bashku me dy persona të tjerë që e shoqëronin gjatë udhëtimit.

Fjolla Morina bëri bujë me koncertin në Drenicë dhe për paraqitjen e saj aspak të pranueshme për një publik të mbushur me fëmijë, dhe për këtë u kritikua pa fund.

Por, teksa ishte e ftuar në emisionin “Sonte”, Fjolla kishte bërë një paraqitje tepër provokuese. E veshur me një xhaketë ngjyrë shege, këngëtarja pa reçipeta ka rrezikuar të ekspozojë të gjithë gjoksin.

Image

Madje e ngacmuar për performancën e shumëpërfolur ku mori kritika të tepërta, Fjolla ka palaramëruar së mund të dalë krejtësisht nudo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook.

“E kam bërë performancën si yjet botërore. Ndoshta do të dal cullak krejt”,- kishe thë në Fjolla Morina.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat