Aurela Gaçe zbulon se do të bëjë një dasmë të dytë, ka ndarë mendjen dhe për datën

Mediale Vip

Aurela Gaçe zbulon se do të bëjë një dasmë të dytë, ka ndarë mendjen dhe për datën

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 14:20
Aurela Gaçe

Aurela Gaçe feston sot 7-vjetorin e martesës së saj, që u mbajt në 20 shtator 2013.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar sot një foto nga dasma e saj ku shfaqet me bashkëshortin Skerdi dhe vajzën e saj.

Ajo kujton festën e asaj dite, kur ka kërcyer e kënduar bashkë me frytin e dashurisë së tyre, Grace.

Por ndër të tjera shton se vajza e vogël Abigail do të kërkojë të jetë e pranishme në një tjetër festë dasmë, që sigurisht ekziston në planet e Aurelës.

Bëhet fjalë për një festë të dytë dasme që këngëtarja thotë se do ta bëjë në 20 shtator 2023.

Statusi i Aurelës:

20 /Shtator / 2013

7 vjet nga kjo ditë.

Gëzuam, kërcyem e kënduam me frutin e dashurisë tonë në duar, vajzën tonë të parë, Grace( Greis)

Dasmën e bëmë për kokërr te qejfit, për te gëzuar bashkë me familjen, me miq e shokë shumë.

Vajza tjeter ,e vogla Abigail, akoma nuk di gjë që e kemi bere kete pa lejen e saj edhe kam frikë se do te kerkojë edhe ajo te jetë në dasëm si motra e madhe ..

Si thoni @geraldina_sposa ? E shkrepim edhe një festë tjetër? Sigurisht jo tani , thjeshte dua te di a jeni te lirë ne 20 Shtator2023?

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat