Nihuni me yllin e ri Laura Fetahu, konkurente “Bombë” për artistet femra

Mediale Vip

Nihuni me yllin e ri Laura Fetahu, konkurente “Bombë” për artistet femra

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 15:45
Laura Fetahu

Ajo është shfaqur me këngën e saj "Folna na" me një super stil e duket një "bombë" e fortë në tregun muzikor. Vajza që quhet Laura Fetahu e cila ka nisur me muzikë që kur ishte e vogël është shqiptare por lindur dhe rritur në Itali, ndërsa ka gjetur një bashkëpunim dhe menaxhim të mirë nga Eran Pro Studio nga mjeshtri i muzikës Ervin Gonxhi.

Mësojmë se Ervini dhe Laura do të sjellin muzikë të mirëfilltë në tregun shqiptar, ndërsa këngëtarja e re është e angazhuar nëpër mbrëmjet muzikore në diskotekat e Diasporës dhe shihet vërtetë si një yll i ri në tregun muzikor shqiptar.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat