Dasmë së shpejti, 'Gylsereni' zbulon datën e martesës me producentin turk

Mediale Vip

Dasmë së shpejti, 'Gylsereni' zbulon datën e martesës me producentin turk

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 16:55
Nurgul Yesilçay

Aktorja e njohur për publikun shqiptar, 'Gylseren' në serlian  'Fate të kryqëzuara', ka vendosur të martohet. 

Mediat turke shkruajnë se Nurgul Yesilçay dhe partneri i saj, prej më shumë se 2 vitesh, producenti Nurgul Yesilçay, do të martohen verën e vitit 2021.

Çifti kishte vendosur të martohej këtë verë, por për shkak të pandemisë së koronavirusit nuk arritën të organizonin një dasmë. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat