Morena dhe Stresi prezantojnë një tjetër pjesë nga klipi i ri, kënga përfundimisht publikohet të enjten

Mediale Vip

Morena dhe Stresi prezantojnë një tjetër pjesë nga klipi i ri, kënga përfundimisht publikohet të enjten

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 17:11
Morena dhe Stresi

Morena dhe Stresi të enjten lansojnë këngën e tyre të re.

Reperi Stresi dhe këngëtarja Morena Taraku, ka kohë që e kanë paralajmëruar projektin e përbashkët muzikor.

Kënga titullohet ‘Bad Girl’ dhe përfundimisht do të publikohet këtë të enjte. Dyshja kanë ndarë pamje të reja të realizuara në klip.

“Të enjten ora 20:00, Bad Girl nga Morena dhe Stresi”, ka shkruar bukuroshja nga Peja.

Kujtojmë se ky është bashkëpunimi i dytë i Morenës dhe Stresit, pas “Ki me bo”që e sollën në vitin 2015.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat