Kështu po e kalon të dielën Rita Ora

Mediale Vip

Kështu po e kalon të dielën Rita Ora

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 18:25
Rita Ora

Rita Ora ka treguar se çfarë bën zakonisht të dielave.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Në këtë rrjet social përveç fotove profesionale që i publikon, me ndjekësit ndan edhe momente nga përditshmëria e saj dhe shumicën e kohës duket e thjeshtë dhe me shumë stil.

Rita ka treguar se zakonisht të dielat i kalon duke ushtruar në palestër dhe para disa minutash me ndjekësit e ka ndarë edhe një imazh të kësaj të diele.

“Të dielat”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat