Ish-Miss Shqipëria zbulon shumë në fustanin e bardhë dhe pa të brendshme

Mediale Vip

Ish-Miss Shqipëria zbulon shumë në fustanin e bardhë dhe pa të brendshme

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 19:57
Trejsi Sejdini

Ish-Miss Shqipëria i ka provokuar keq ndjekësit e saj.

Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, nuk po ndalet me publikimin e fotove provokuese.

Në llogarinë e saj, aty ku është më shumë aktive, modelja i ka publikuar disa foto të reja në të cilat duket po ashtu seksi.

E veshur me një fustan të bardhë, ajo në njëfarë mënyre ka treguar se nuk ka veshur fare të brendshme.

Kjo nuk është hera e parë që Trejsi shfaqet e tillë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elsa who? 🦢

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat