Jennnifer Lopez mahnit me format e saj perfekte në fotot me bikini

Mediale Vip

Jennnifer Lopez mahnit me format e saj perfekte në fotot me bikini

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 20:09
Jennnifer Lopez

Ikona e bukurisë Jennifer Lopez ka mahnitur publikun me fotot e fundit me rroba banjo.

Edhe pse është 51 vjeç ajo ka një trup në super formë dhe bukuri që kurrë nuk i ka ikur. Këngëtarja ka pozuar me bikini buzë detit dhe ajo që bie më shumë në sy është trupi perfekt.

 “Ndjenja e artë e momenteve të fundit të verës”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Nëna e dy fëmijëve, Lopez i kushton një rëndësi të madhe trupit duke frekuentuar palestrën, ku më së shumti ka rënë në sy për të pasmet e saj perfekte.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat