Luana Vjollca iu lë pa gjumë

Mediale Vip

Luana Vjollca iu lë pa gjumë

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 23:31
Luana Vjollca

Luana Vjollca pozoi për markën “Guess”, kësaj radhe u shfaq e veshur në fustan të shkurtër.

Moderatorja e famshme shqiptare, Luana Vjollca, rikthehet me sesionin fotografik për markën e famshme “Guess”.

Ajo shfaqi format e saj bombastike, me një fustan të zi të shkurtër, që vinte në pah fizikun dhe dukej e parezistueshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat