Baby G thekson të pasmet përmes pozave me bikini rozë

Mediale Vip

Baby G thekson të pasmet përmes pozave me bikini rozë

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 23:38
Baby G

Ndonëse nuk është shumë aktive në prurjet muzikore, pozat provokuese janë më se të shpeshta nga ajo.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur shqiptare, Baby G, e cila gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka ardhur me disa provokuese, të cilat nuk janë të pakta nga ana e saj.

E veshur me një palë bikini rozë, artistja është parë nga një ballkon, teksa në rend të parë ka vënë të pasmet e tonifikuara.

Ajo kishte vendosur që kësaj radhe të mos përdor makijazh, ndërsa flokët e gjata i ka lënë të lira mbi shpinë.

Theksojmë se projekti i saj i fundit erdhi para dy muajsh, “Kuq e zi”, që erdhi në bashkëpunim me Escobars dhe Grido. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Views on Views

A post shared by BabyG (@babygee) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat