Jonida Vokshi prezanton vajzën për herë të parë

Mediale Vip

Jonida Vokshi prezanton vajzën për herë të parë

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 00:50
Jonida Vokshi me vajzën e saj

Aktorja dhe prezantuesja Jonida Vokshi, e ka prezantuar për herë të parë vajzën e saj.

Ajo ndau dy fotografi në Instagram duke thënë se sot pati dëshirë ta zbulonte portretin e saj pas disa muajve

Emi quhet vajza që bëri prindër për herë të parë Jonidën dhe burrin e saj Besnik Krapin.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat