Vesa Smolica bën lëvizje provokuese para ndjekësve

Mediale Vip

Vesa Smolica bën lëvizje provokuese para ndjekësve

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 08:01
Vesa Smolica

Vesa është shfaqur provokuese.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Në këtë rrjet social ajo me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet duke përfshirë edhe ato ku shfaqet provokuese.

Vesa njësoj ka vepruar edhe me postimin e fundit ku shfaqe provokuese me lëvizjet që bën.

Këngëtarja njihet për zërin e veçantë dhe talentin që ka në muzikë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat