Max i dedikon këngë Demi Lovatos, ajo i bën bllok

Mediale Vip

Max i dedikon këngë Demi Lovatos, ajo i bën bllok

Më: 17 tetor 2020 Në ora: 14:15
Demi Lovato, Max Ehrich

Pas ndarjes nga Demi Lovato, Max Ehrich ka publikuar një këngë të re të titulluar ‘Afraid’.

Nga teksti kuptohet se ky projekt është një dedikim për ish-të fejuarën e tij, e cila deri më tani ka shmangur çdo kontakt me Max.

Burime për ‘Enews’ kanë treguar gjithashtu se Max tenton gjithë kohës të komunikojë me Demi-n, por ajo e ka bllokuar në çdo vend, njëjtë siç kanë vepruar dhe të afërmit e saj pas përpjekjeve të shumta të Ehrich për t’ju afruar.

Deri më tani Lovato e ka lënë çdo gjë në dorë të avokatëve të saj, duke e shmangur totalisht kontaktin me Max.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat