Aida Doçi jep një tjetër lajm të mirë!

Mediale Vip

Aida Doçi jep një tjetër lajm të mirë!

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 10:06
Aida Doçi

Aida Doçi këto ditë ka qenë në vëmendjen e shtypit rozë, për martesën e saj me Naserin.

Gjithçka rreth kësaj marrëdhënie u deklaruan çiftin para pak javësh në një intervistë televizive.

Mirëpo, tashmë është koha që e gjithë vëmendja të kthehet tek pjesa profesionale.

Aida ka paralajmëruar prurjen më të re të saj.

Xhirimet kanë përfunduar dhe shumë shpejt, këngëtarja sjell “Rrena e dashnia”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat