Fjoralba Ponarin e ngatërrojnë në aeroport me aktoren e famshme turke!

Mediale Vip

Fjoralba Ponarin e ngatërrojnë në aeroport me aktoren e famshme turke!

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 11:42
Fjoralba Ponarin, Elcin Sangu.

Me siguri të gjithë e keni vënë re ngjashmërinë e madhe që moderatorja Fjoralba Ponari ka me një prej aktoreve më të njohura turke, Elcin Sangu.

Shpeshherë, ndjekësit i kanë vënë në dukje bukuroshes shqiptare ngjashmërinë me Elcin, për të cilën duket se është edhe vetë dakord.

Madje, së fundmi Fjoralba ka rrëfyer një episod të lezetshëm në aeroport, ku njerëzit lehtësisht mund ta ngatërrojnë me turken.

Një ndjekës kurioz e ka pyetur moderatoren nëse e kanë ngatërruar ndonjëherë me ndonjë person tjetër dhe me kë, ndërsa ajo është përgjigjur:

“Po me Elcin Sangu në aeroport!”

Epo, s’kanë pasur hiç faj! A nuk janë si dy pika uji?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat